Christian Fredrik Swensson oljemålning
2017-04-25
457283
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Marint motiv, signerad C. F. Swensson, olja på duk, ca 90x70 cm