Kandelabrar 1800-tal
2017-04-23
457280
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, omkring 1900, med figuriner, zink och metall, för fyra ljus, höjd 51 cm
Bruksslitage, något skev