Holger Bäckström, Utan titel
2017-04-24
457258
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HOLGER BÄCKSTRÖM (1939-1997): Utan titel, signerad och daterad Holger Bäckström 1968, Akryl på duk, 102x137cm