Roland Svensson litografi
2017-04-26
457250
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdslandskap, färglitografi, signerad och numrerad 189/310, ca 26x38 cm
Gulnade kanter