A van Velde färglitografi
2017-04-23
457121
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
A VAN VELDE (samtida), komposition, monogramsignerad EA-upplaga, färglitografi, ca 75,5 x 53 cm