Matta
2017-04-27
457093
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATTA, Sverige daterad 1928, sannolikt handarbetsvänner, ihopsydd från två stycken, ca 312x190 cm
Slitage, fläckar