Bordslampa
2017-04-22
457088
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, s.k. strindbergslampa, 1900-tal, svartmålad, kupa i blått glas, höjd ca 38 cm
Slitage