Bertil Vallien skulptur
2017-04-23
457080
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, i form av båt, dekor av insmält figur, signerad KOSTA BODA B Vallien, etikettmärkning, längd ca 25,5 cm
Obetydlig nagg