Kaffekanna silver
2017-04-22
457046
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, importstämplar, rokokostil, bukig form, hänkel i svart trä, höjd ca 27 cm, vikt ca 698 g
Hänkel med slitage