John Christoforou
2017-04-30
457007
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN CHRISTOFOROU (1921-2014): Figur, signerad och numrerad 48/150, silkscreen, ca 69x50 cm
Gulnader