Elis Ryberg färglitografi
2017-04-22
456975
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985), Stockholmsmotiv med riddarholmskanalen, signerad Elis Ryberg, 158/300, färglitografi, ca 60x67 cm.