Roland Svensson färglitografi
2017-04-22
456938
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Utskär, signerad roland S, 17/150, färglitografi, 33x29 cm