Religiösa skulpturer
2017-04-21
456907
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RELIGIÖSA SKULPTURER, 2 st, 1800-tal, skulpturer i bemålat lergods, sockel i trä, höjd 20-24 cm
Skador, lagningar, maskstunget