O
2017-04-25
456864
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) engelsk skola: Kustvy med båtar, olja på pannå, ca 29x57,5 cm