Fåtöljer stålrör
2017-04-21
456820
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, stålrör och lappsytt skinn, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, mindre skador