Vägglampetter mässing
2017-04-21
456764
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, mässing, 1900-talets slut, i form av facklor, kupor i frostat glas, höjd exkl. lampfäste samt kupor 41 cm
Skador, klippt el