Anders Palmér oljemålning
2017-04-21
456654
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Får, signerad Palmér, olja på duk, ca 96x96 cm
Smärre märken