Oljemålning
2017-04-20
456600
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av pojke, signerad, olja på pannå, ca 31x24 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh