Vävnader 7 st
2017-04-19
456565
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VÄVNADER, 7 st, 1900-tal, den största vävnaden ca 233x163 cm
bruksslitage, smärre fläckar