Bengt Landin färglitografi
2017-04-24
456538
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med tupp och katt, signerad Bengt Landin, 23/250, färglitografi, 70x52cm