Joan Miro litografi
2017-04-19
456518
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, osignerad, färglitografi, ca 38x40 cm
Mittveck