Diptyk
2017-04-19
456514
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DIPTYK, blandteknik, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av interiörer med figurscener, bildmått ca 35x46 cm
Slitage, smärre revor