PH-lampa
2017-04-19
456483
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärmar lackerade i vitt, blått och rött, diameter ca 49 cm
Skador: Visst slitage