Trädgårdsstolar
2017-04-19
456457
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSSTOLAR, karmstolar, 4 st., omkring 1900-talets mitt, hopfällbara, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, skador