Eric Chambert serveringsskåp
Klubbat för:
8 200 SEK
6 000 SEK
ERIC CHAMBERT, serveringsskåp, 1930-tal, mörkbetsad björk samt delvis fanerad almrot, intarsia, invändiga hyllor, lås med nycklar, höjd 144, bredd 151, djup 46 cm
Smärre fuktskador på överdel samt slitage, nycklar medföljer
456455
2017-04-19