Vinglas
2017-04-19
456442
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VINGLAS, 4+2 st., empire, 1800-tal, olika modeller, graverad dekor, höjd ca 12 cm
Samtliga med nagg