Oidentifierad konstnär 1800-tal
2017-04-18
456330
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Drama i månens sken, olja på duk, dubblerad, ca 33x42 cm
Renoverad, dubblerad, retuscher