Piedestaler
2017-04-25
456297
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTALER, 1 par, 1900-tal, i form av kolonner, stenmassa, höjd 60 cm
mindre skador