Bordslampor mässing
2017-04-18
456243
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, mässing, total höjd inkl skärm ca 105 cm
Bruksslitage