Lennart Gram
2017-04-18
456220
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART GRAM (1910-1996): Fågel, signerad Gram, olja på duk, ca 38x58 cm
UTSTÄLLD: Galleri Sinklar, Sundsvall