Angelica Wiik färglitografi
2017-04-25
456215
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rävboa", signerad Angelica Wiik, 136/290, färglitografi med glitter, 60x42 cm, oramad