Design Judith Johansson
2017-04-20
456156
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JUDITH JOHANSSON, rölakan, "Syren", formgiven 1960-talets första hälft, signerad JJ, ca 240x167 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
Slitage, fläckar