Stolar Karl Johan
2017-04-17
456114
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 6 st, Karl Johan, 1800-talets första hälft, björk, stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, skador, lagningar