Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAIJA TUUMI (Finland, 1923-2016), skålfat, signerad och daterad 1963, chamotterat stengods, höjd ca 6, diameter 36 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
456090
2017-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här