Marianne Ågren oljemålning
2017-04-17
456088
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna i rosa klänning, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 120x100 cm