Byrå rokokostil
2017-04-17
456044
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BYRÅ, omkring 1900, rokokostil, fanérad bl a i mahogny, förgyllda beslag, med skrivskiva, höjd ca 84, 102x56 cm
Nyckel saknas, 2 nedre lådorna låsa, framben med skador, ytskador, sprickor