Byrå rokokostil
2017-04-17
456043
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, profilerad stenskiva, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 80, 99x55 cm
Spräckt skiva, nyckel saknas, fanérskador, fanérbortfall