Körsbärsblommor gouache
2017-04-17
456028
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Körbärsblom, signerad, gouache, ca 33x44 cm