Fåtöljer skinn
2017-04-17
455972
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, brunt skinn, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 42 cm
Slitage