Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-04-16
455934
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Månbelyst landskap, otydligt signerad och daterad, olja på pannå, ca 46x64 cm