Peter Dahl litografi
2017-04-16
455928
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, litografi, signerad, ca 42 x 57 cm