Angelica Wiik litografi
2017-04-16
455918
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Narr", färglitografi med glitter, signerad Angelica Wiik 176/290, bladmått ca 60x39 cm.