Figurscen oljemålning
2017-04-16
455882
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen, otydligt signerad och daterad -68, olja på duk, ca