Georg Lindström oljemålning
2017-04-16
455870
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG LINDSTRÖM (1912-2005): Motiv från Slussen, signerad G Lindström, olja på duk, ca 40x60 cm