Sixten Lundbohm
2017-05-22
455802
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Fasader, Quimperlé Bretagne, signerad, olja på duk, 60x84 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer