Väggrelief Kina
2017-04-16
455754
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGRELIEF, trä, Kina, 18/1900-tal, skuren dekor av palatsscen, bemålad i rött samt förgylld, ca 71x74 cm
Torrspricka