Nils Rundgren Björnjägaren
2017-04-21
455743
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterade Nils Rundgren 1969, blandteknik på papper, 33x33 cm