Tage Hedqvist oljemålning
2017-04-16
455739
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997), Motiv med kyrka, signerad Tage Hedqvist 44, olja på duk, 73x60 cm