Beslag järnsmide
2017-04-16
455681
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BESLAG, järnsmide, 1700-tal, barock, beslag med gångjärn samt stubbhakar, höjd ca 15-33 cm
Rost, slitage, avslag