Angelica Wiik färglitografi
2017-04-15
455529
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass", signerad Angelica Wiik, 173/250, färglitografi med glitter, ca 58x32 cm, oramad